Νεοεισερχόμενα μέλη.

Πές μας λίγα λόγια για εσένα και το αμάξι σου.

Συντονιστές: Legends, Website Team

Νεοεισερχόμενα μέλη.

Δημοσίευσηαπό asxetos την 06 Απρ 2008 08:33

Σε αυτη την ενοτητα,ολα τα νεοεισερχομενα μελη, γραφουν δυο λογια για τον εαυτο τους και το αυτοκινητο τους σεβομενοι τα υπολοιπα μελη που μοιραζονται μαζι τους αυτον εδω τον διαδικτυακο χωρο.

Υ.Γ. Καλο θα ειναι το ΠΡΩΤΟ ποσταρισμα ολων των νεοεισερχομενων να ειναι εδω και οχι σε καποια αλλη θεματικη ενοτητα μιας και στην δευτερη περιπτωση θα υπαρχει υπενθυμιση απο την διαχειριση του club ωστε να ποσταρουν πρωτα εδω.

ΦΙΛΙΚΑ
website team
Η απορία σας; Καλοδεχούμενη
Η γνώμη σας; Σεβαστή
Η συμβουλή σας; Ανεκτίμητη.
Για όλα τ' άλλα υπάρχουν τα PM's

Ο Έξυπνος Παραδέχεται
Ο Πονηρός Δικαιλογείται
Ο Ηλίθιος Επιμένει

Car Service Manuals

Όσοι θέλουν να κάνουν κλήσεις φτηνές προς κινητά - σταθερά Ελλάδας και εξωτερικού με χαμηλές τιμές και με αναγνώριση κλήσης, υπάρχει λύση. Voip - Sip accounts διαθέσιμα. Μαθέτε πως, στέλνωντας μου ένα PM. - Δώρο τα πρώτα 2€!!!
Άβαταρ μέλους
asxetos
Administrator
Administrator

Δημ/σεις: 1388
Τι οδηγάω: Audi A3

Επιστροφή στο ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Bing [Bot], Google [Bot] και 4 επισκέπτες

• Σύνδεση/Αποσύνδεση
  • Σύνδεση
    Όνομα μέλους:

Ξέχασα τον κωδικό μου
    Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
    Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
    Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

• Εορτολόγιο
  • Γιορτάζουν

• Ρολόι