ΠΩΣ ΜΑΘΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ SUBAMANIACS

Διάβασε περι του FORUM.

Συντονιστές: Legends, Website Team

Re: ΠΩΣ ΜΑΘΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ SUBAMANIACS

Δημοσίευσηαπό dimitrios την 31 Δεκ 2013 08:04

Κλασσικά πράγματα δηλαδή, μάσα κ πατήματα!

Για τα 10 χρόνια subamaniacs πρέπει να δώσουμε δυναμικό παρόν στο event στο ελληνικό!

Τα 10 χρόνια είναι πολύ σημαντικό νούμερο.

Πλέον είναι το μοναδικό μάχιμο Φόρουμ, στα άλλα 2 ψάχνουν είτε τις εστιες τις κρίσης και τι βιταμίνες να πάρουν ή τα πιστόνια από το galactica για να έχουν 120 kg ροπής για μερικά nanoseconds σουμπαρουπερηφανιας
στο δυναμομετρο.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
dimitrios
Complete
Complete

Δημ/σεις: 2624
Τι οδηγάω: impreza wrx

Δημοσίευσηαπό SUBA-NOS την 31 Δεκ 2013 10:06

BONALUME έγραψε:Το SUBAMANIACS ιδρύθηκε στην πλάκα απο τον Gouli, και στα γκαβά απο εμένα(Βοnalume), δίνοντας ιδέες πριν πολλα πολλα χρόνια στο κατάστημα του, και το ανέβασε σε ένα Free Tρισάθλιο Aποτυχημένο Site. (Αρχές του 2004)
Στην Λίμνη Πλαστήρα, άρεσε η ιδέα στον Suba-Nos, ston Kώστα 180, και σε κάποιους άλλους, και μπήκανε σαν ηγετικά μέλοι.
Mετά απο λίγο καιρό πήρε τα ηνία ο Suba-Nos, με συμετοχή ο Άσχετος εάν θυμούμε καλά, μαζεύοντας τις σχετικές υπογραφές απο τον ιδρυτή Gouli, και το εξέληξε σε αυτο που είναι σήμερα.
Έτσι με την δύναμη των γνώσεων για την εποχή του Suba-Nos, (Δεν πίστευε πως ένα STi 04' δούλευε 1.9 Bar xωρίς να εκραγεί) και κάποιον άλλον παλιοκοντράκηδων, το Subamaniacs
ανέβηκε κατηγορία με νέα μέλοι.

Αρε σειρά με συγκίνησες λέμε :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

άλλες εποχές τότε που δεν θα τις ξαναζήσουμε λογικά και εύχομαι τα μικρά μας να μπορέσουν να κάνουν την ζωή που κάναμε κάποτε εμείς :oops: :oops: :oops:
Άβαταρ μέλους
SUBA-NOS
Forum Legend
Forum Legend

Δημ/σεις: 11525
Τι οδηγάω: Subaru ....

Δημοσίευσηαπό eliase30 την 31 Δεκ 2013 10:40

Εγω γνωριζω για το subamaniacs απο το δευτερο athens tuning show,εποχη που ειχα bmw και τα περιπτερα μας ηταν διπλα διπλα και καναμε και καποιες μικροκρεπαλες με ξυδια κ τετοια...
Τοτε Ψιλογνωρισα και τον suba-nos που ηταν και γνωστος με εναν αλλο φιλο μου.
Απλα τωρα που πηρα Subaru γραφτηκα κατ ευθειαν γιατι ηξερα...
Dream car owner...
Άβαταρ μέλους
eliase30
Progress 10%
Progress 10%

Δημ/σεις: 129
Τι οδηγάω: blobeye sti

Δημοσίευσηαπό alexisgsxr την 31 Δεκ 2013 21:09

εγω ειχα την ατυχια να σας γνωρισω πρωτα απο κοντα..και μετα απο μικρες πιεσεις(πιστολια μαχαιρια και αλλα συναφη) γραφτηκα και εδω μην σας χασω τρομαρα σας!!

υγ.ναστε παντα καλα αγορια και κοριτσια μιας και ειστε με διαφορα απο τα καλυτερα κλαμπ στην ελλαδα..και δεν ειμαι και σε λιγα..οχι σαν καποιο γνωστο μου που τον εχουν μπαναρει απο παντου λογω της απαλης του φωνης :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL:
0-400 10.3
Άβαταρ μέλους
alexisgsxr
Progress 33%
Progress 33%

Δημ/σεις: 465

Δημοσίευσηαπό BONALUME την 31 Δεκ 2013 22:58

AX, Γέρο Suba-Nos ;-) ;-) ;-) θυμάσε τι εποχές βασιλικές ήτανε αυτές. Χαμός, πόλεμος πραγματικός :shock: :shock:
Τι φαεί κάναμε, πόσα ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ πατήματα ρίξαμε, τι συγκεντρώσεις βγάλαμε, τι γέλιο, πάθος, Καμπαρέ με prive χωρούς ;-) ....ΑΣΕ ΘΑ ΤΑ ΠΩ ΟΛΑ ΤΩΡΑ :oops: :oops: Θυμάσε ΡΕ το 2008 που φτιάχναμε ενα HAYABUSA που διπλα απο το συνεργείο είχε Μπ....λο !!!
ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΑΜΕ .... :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: ΤΣΕΧΑ ΛΕΜΕ :Rose: Έλα βγάλε τον πραγματικό σου εαυτό, φανερώσου τελικά στα παιδιά πόσο παθητικό άτομο είσαι....ΕΛΑ ΛΕΜΕ :lol: :lol: :lol:
Μάγκες πιέστε τον να σας τα πει όλα, είναι μέσα σε όλα, Εγγύηση, δεν Κουράζετε ποτέ, πίνει τον Αγλέουρα :ROFL:
ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ TOPIC ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΜΑΣ :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:
Άβαταρ μέλους
BONALUME
Progress 10%
Progress 10%

Δημ/σεις: 194

Δημοσίευσηαπό alexisgsxr την 31 Δεκ 2013 23:29

ασε γιατι τα διαζυγια εχουν ακριβηνει..οπως και τα νοσοκομεια..
0-400 10.3
Άβαταρ μέλους
alexisgsxr
Progress 33%
Progress 33%

Δημοσίευσηαπό dimitrios την 01 Ιαν 2014 09:06

BONALUME έγραψε:AX, Γέρο Suba-Nos ;-) ;-) ;-) θυμάσε τι εποχές βασιλικές ήτανε αυτές. Χαμός, πόλεμος πραγματικός :shock: :shock:
Τι φαεί κάναμε, πόσα ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ πατήματα ρίξαμε, τι συγκεντρώσεις βγάλαμε, τι γέλιο, πάθος, Καμπαρέ με prive χωρούς ;-) ....ΑΣΕ ΘΑ ΤΑ ΠΩ ΟΛΑ ΤΩΡΑ :oops: :oops: Θυμάσε ΡΕ το 2008 που φτιάχναμε ενα HAYABUSA που διπλα απο το συνεργείο είχε Μπ....λο !!!
ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΑΜΕ .... :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: ΤΣΕΧΑ ΛΕΜΕ :Rose: Έλα βγάλε τον πραγματικό σου εαυτό, φανερώσου τελικά στα παιδιά πόσο παθητικό άτομο είσαι....ΕΛΑ ΛΕΜΕ :lol: :lol: :lol:
Μάγκες πιέστε τον να σας τα πει όλα, είναι μέσα σε όλα, Εγγύηση, δεν Κουράζετε ποτέ, πίνει τον Αγλέουρα :ROFL:
ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ TOPIC ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΜΑΣ :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:

και στη Λαμία δεν πέρασες άσχημα... :grin:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
dimitrios
Complete
Complete

Δημ/σεις: 2624
Τι οδηγάω: impreza wrx

Δημοσίευσηαπό stathis_katopis την 01 Ιαν 2014 12:51

Εισαστε ολοι αλκοολικοι και πεινάλες............. :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
stathis_katopis
Complete
Complete

Δημ/σεις: 7167
Τι οδηγάω: impreza GT

Δημοσίευσηαπό alexisgsxr την 01 Ιαν 2014 13:20

ναι βρε μοναχε του αγιου ορους..βγαλε την σκουφια σου και βαρα μας
0-400 10.3
Άβαταρ μέλους
alexisgsxr
Progress 33%
Progress 33%

Re: Απ: ΠΩΣ ΜΑΘΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ SUBAMANIACS

Δημοσίευσηαπό gt.lekas την 01 Ιαν 2014 13:22

παλιοπαιδαααα!φτου σας κανετε κ τετοια?

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
I M P R E Z A....Gt....
Άβαταρ μέλους
gt.lekas
Moderator
Moderator

Δημ/σεις: 7500
Τι οδηγάω: Gt__My98

Δημοσίευσηαπό SUBA-NOS την 01 Ιαν 2014 22:09

alexisgsxr έγραψε:εγω ειχα την ατυχια να σας γνωρισω πρωτα απο κοντα..και μετα απο μικρες πιεσεις(πιστολια μαχαιρια και αλλα συναφη) γραφτηκα και εδω μην σας χασω τρομαρα σας!!

υγ.ναστε παντα καλα αγορια και κοριτσια μιας και ειστε με διαφορα απο τα καλυτερα κλαμπ στην ελλαδα..και δεν ειμαι και σε λιγα..οχι σαν καποιο γνωστο μου που τον εχουν μπαναρει απο παντου λογω της απαλης του φωνης :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL:

οριακά από το 70% που έχω γραφτεί ... μόνο :grin: :grin:
Άβαταρ μέλους
SUBA-NOS
Forum Legend
Forum Legend

Δημοσίευσηαπό SUBA-NOS την 01 Ιαν 2014 22:10

BONALUME έγραψε:AX, Γέρο Suba-Nos ;-) ;-) ;-) θυμάσε τι εποχές βασιλικές ήτανε αυτές. Χαμός, πόλεμος πραγματικός :shock: :shock:

εγκώ ντεν ξέρει τίποτα :grin: :grin:

τέλει χορό ποτό ? :ROFL: :ROFL: :ROFL:
Άβαταρ μέλους
SUBA-NOS
Forum Legend
Forum Legend

Δημοσίευσηαπό PanosS3 την 02 Ιαν 2014 00:08

Αξεχαστες εποχες!!!!!!!!!!!! Δυστυχως καθε <περσυ και καλυτερα> :mad: :mad: .Αλλα που θα παει πιστευω οτι θα ξαναρθουν παλι αυτες οι <καλες εποχες>. (ποτε δεν θα ειναι ιδιες βεβαια αλλα λιγη αισιοδοξη σκεψη δεν βλαπτει!)
Άβαταρ μέλους
PanosS3
Progress 99%
Progress 99%

Δημ/σεις: 1154

Δημοσίευσηαπό BONALUME την 03 Ιαν 2014 20:41

Όχι ρε σειρές εμείς δεν πίνουμε, ΝΑΤΑ -ΝΑΤΑ θυμήθηκα και άλλα ....
ME SUBANOS σε νοσοκομείο, επάνω σε ΑΝΑΠΗΡΙΚΟ καρότσι να ρίχνει κόντρα μαζί μου :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:
Ολα τα λεφτά, πήγαμε έναν τεζα στο μεθύσι %) και αφησαμε τα μύθια. :lol: :lol: :lol: Ο Γιατρός να μας ρίχνει γαβ,
και εμείς όλοι μέσα στα κέφια. :3some: :3some:
Και στο παλικάρι που ήτανε τέζα, στην μπουκάλα του ορού τον γράψαμε με μαρκαδόρο NOS :ROFL: :ROFL:
Άβαταρ μέλους
BONALUME
Progress 10%
Progress 10%

Δημ/σεις: 194

Δημοσίευσηαπό akistheo την 03 Ιαν 2014 21:17

Tι να πω για το πως εμαθα γι αυτο το κλαμπ δεν χρειαστηκε πολυ μεγαλη προσπαθεια καθως το σημερινο σημειο συναντησης ηταν και το τοτε σημειο του χαμου με διπλοπαρκαρισμενα σουμπαρου πανω στην αλεξουπολεως με κοσμο που δεν ελειπε απο τις συναντησεις και γενικοτερα ενα παρτυ που συνεβαινε σε καθε συναντηση βεβαια τοτε ολα αυτα τα παρακολουθουσα ως παρατηρητης απο μακρια με την απορια μου παντα ποιος χριστιανος εφτιαξε τουμπανο ενα station wagon .... τα χρονια περασαν η συναντηση μεταφερθηκε αλλου για διαφορους λογους αλλα ποτε δεν ξεχασα το ονομα και τι γινοταν ετσι οταν αρχισα να οδηγω και με 2 σουμπαρου στην οικογενεια ηξερα που πρεπει να γραφτω και απο τοτε απλα ξεκινησε μια ομορφη περιοδος που αν και σε δυσκολες εποχες οι ανθρωποι αυτο του κλαμπ εχουν τον τροπο να περναν καλα με οποιο τροπο γινεται.....Ευχομαι σε ολους να χαιρεστε τα αυτοκινητα σας να περνατε καλα και ολα τα αλλα θα ρθουν...
Aγαπαμε τα SUBARU.......ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

TEΛΟΣ
Άβαταρ μέλους
akistheo
Moderator
Moderator

Δημ/σεις: 568
Τι οδηγάω: EΝΑ ΜΠΛΕ ΜΠΑΟΥΛO...

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο ΠΕΡΙ ΤΟΥ FORUM....

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

• Σύνδεση/Αποσύνδεση
  • Σύνδεση
    Όνομα μέλους:

Ξέχασα τον κωδικό μου
    Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενεργοποίησης πάλι
    Αυτόματη σύνδεση σε κάθε επίσκεψη
    Απόκρυψη των στοιχείων μου κατά την διάρκεια της σύνδεσης

Για να συνδεθείτε πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Η εγγραφή γίνεται σε λίγα μόνο λεπτά, αλλά σας παρέχει αυξημένες δυνατότητες. Επίσης οι διαχειριστές μπορεί να χορηγούν επιπρόσθετα δικαιώματα στα εγγεγραμμένα μέλη. Πριν συνδεθείτε, σιγουρευτείτε ότι γνωρίζετε τους όρους χρήσης και τις σχετικές τακτικές. Παρακαλούμε να διαβάσετε τους κανόνες της Δ. Συζήτησης κατά την πλοήγησή σας σε αυτό.

Όροι χρήσης | Προσωπικό απόρρητο

• Εορτολόγιο
  • Γιορτάζουν

• Ρολόι